SPH2051JLF
SPH2051JLF IRC (TT electronics)
sph-spf.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 2.05K Ohm 5% 2W ±400ppm/°C Molded AXL T/R
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 660
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPH2051JLF SPH2051JLF Виробник : IRC (TT electronics) sph-spf.pdf Res Wirewound 2.05K Ohm 5% 2W ±400ppm/°C Molded AXL T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
товару немає в наявності
товару немає в наявності