SPL17-002 Goertek Microelectronics Inc.
SPL17-002.pdf
Виробник: Goertek Microelectronics Inc.
Description: SENSOR 5.8PSI 8LGA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-LGA Module
Output Type: I2C
Mounting Type: Surface Mount
Output: 24 b
Operating Pressure: 5.8PSI (40kPa)
Pressure Type: Differential, Gauge
Accuracy: ±0.015PSI (±0.1kPa)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Applications: Board Mount
Supplier Device Package: 8-LGA (4x4)
Port Style: No Port
Maximum Pressure: 11.6PSI (80kPa)
на замовлення 1214 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR 5.8PSI 8LGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-LGA Module, Output Type: I2C, Mounting Type: Surface Mount, Output: 24 b, Operating Pressure: 5.8PSI (40kPa), Pressure Type: Differential, Gauge, Accuracy: ±0.015PSI (±0.1kPa), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Applications: Board Mount, Supplier Device Package: 8-LGA (4x4), Port Style: No Port, Maximum Pressure: 11.6PSI (80kPa).
Інші пропозиції SPL17-002
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPL17-002 Виробник : Goertek Microelectronics Inc. SPL17-002.pdf Description: SENSOR 5.8PSI 8LGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-LGA Module
Output Type: I2C
Mounting Type: Surface Mount
Output: 24 b
Accuracy: ±0.015PSI (±0.1kPa)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V