Продукція > TDK CORPORATION > SPM10040T-2R2M-HZ
SPM10040T-2R2M-HZ
SPM10040T-2R2M-HZ TDK Corporation
inductor_automotive_power_spm10040-hz_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 16.7A 7.46 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.46mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 9.7A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 16.7 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 16.7A 7.46 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.46mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 9.7A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 16.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM10040T-2R2M-HZ SPM10040T-2R2M-HZ Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_spm10040-hz_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 16.7A 7.46 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 16.7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SPM10040T-2R2M-HZ SPM10040T-2R2M-HZ Виробник : TDK inductor_automotive_power_spm10040-hz_en.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 7.46mOhms AEC-Q200