SPM10040T-3R3M
SPM10040T-3R3M TDK Corporation
inductor_commercial_power_spm10040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 9.8A 11 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 11A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 9.8 A
на замовлення 563 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 9.8A 11 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 11A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 9.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM10040T-3R3M SPM10040T-3R3M Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm10040_en.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20% 10040 Metal Power Inductor
на замовлення 801 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
SPM10040T-3R3M SPM10040T-3R3M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_spm10040_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 9.8A 11 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 9.8 A