Продукція > TDK > SPM10040T-4R7M
SPM10040T-4R7M
SPM10040T-4R7M TDK
inductor_commercial_power_spm10040_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 4.7uH 20% 10040 Metal Power Inductor
на замовлення 3568 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM10040T-4R7M SPM10040T-4R7M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_spm10040_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 7.9A 18 MOHM SMD
на замовлення 949 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4