Продукція > TDK > SPM10040XT-R33M
SPM10040XT-R33M
SPM10040XT-R33M TDK
inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 330NH 25A 1.21 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.21mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 42A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 25 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 25A 1.21 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.21mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 42A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM10040XT-R33M SPM10040XT-R33M Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf Description: FIXED IND 330NH 25A 1.21 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 25 A
на замовлення 780 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SPM10040XT-R33M SPM10040XT-R33M Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH,20%,10040 Metal, Pwr Inductor