SPM10040XT-R47M
SPM10040XT-R47M TDK Corporation
inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 22A 1.32MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 25A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 22 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 22A 1.32MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 25A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 22 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM10040XT-R47M SPM10040XT-R47M Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH,20%,10040 Metal, Pwr Inductor
на замовлення 593 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
SPM10040XT-R47M SPM10040XT-R47M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 22A 1.32MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 22 A