Продукція > TDK > SPM10040XT-R68M
SPM10040XT-R68M
SPM10040XT-R68M TDK
inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 21A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 18 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 21A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 18 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM10040XT-R68M SPM10040XT-R68M Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH,20%,10040 Metal, Pwr Inductor
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SPM10040XT-R68M SPM10040XT-R68M Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm10040xt_en.pdf Description: FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 18 A