Продукція > TDK > SPM10065VC-680M-D
SPM10065VC-680M-D
SPM10065VC-680M-D TDK
inductor_automotive_power_spm10065vc-d_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD IND,68uH,3.4A,114mohm,-55-155C AEC-Q200
на замовлення 745 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.413" L x 0.394" W (10.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 131.1mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.413" L x 0.394" W (10.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 131.1mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Metal
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A