Продукція > TDK CORPORATION > SPM12565VT-100M-D
SPM12565VT-100M-D
SPM12565VT-100M-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 9A 0.017OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.512" L x 0.492" W (13.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 17mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 16.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1256
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 9 A
на замовлення 321 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 9A 0.017OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.512" L x 0.492" W (13.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 17mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 16.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1256, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM12565VT-100M-D SPM12565VT-100M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20% 17mOhm AEC-Q200
на замовлення 613 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SPM12565VT-100M-D SPM12565VT-100M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 9A 0.017OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 17mOhm
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 1256
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 9 A