Продукція > TDK CORPORATION > SPM12565VT-150M-D
SPM12565VT-150M-D
SPM12565VT-150M-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 8.5A 0.0209OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.512" L x 0.492" W (13.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 20.9mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 10.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1256
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 8.5A 0.0209OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.512" L x 0.492" W (13.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 20.9mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 10.6A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1256, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 8.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM12565VT-150M-D SPM12565VT-150M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 8.5A 0.0209OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 20.9mOhm
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 1256
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SPM12565VT-150M-D SPM12565VT-150M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% 20.9ohm AEC-Q200