Продукція > TDK CORPORATION > SPM12565VT-220M-D
SPM12565VT-220M-D
SPM12565VT-220M-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22UH 6.9A 31 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.512" L x 0.492" W (13.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 10.4A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1256
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 6.9 A
на замовлення 293 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - SPM12565VT-220M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 14.1 A, Geschirmt, 10.4 A, SPM-VT-D Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 6.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.0341ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 13mm x 12.5mm x 6.5mm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 10.4A, RMS-Strom Irms: 14.1A, Produktlänge: 13mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SPM-VT-D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 12.5mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM12565VT-220M-D SPM12565VT-220M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Power Inductors - SMD 22uH 20% 31mOhm AEC-Q200
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SPM12565VT-220M-D SPM12565VT-220M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Description: TDK - SPM12565VT-220M-D - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 14.1 A, Geschirmt, 10.4 A, SPM-VT-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 6.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.0341ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 13mm x 12.5mm x 6.5mm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 10.4A
RMS-Strom Irms: 14.1A
Produktlänge: 13mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SPM-VT-D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 462 шт:
Мінімальне замовлення: 3
SPM12565VT-220M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Дросель SMD, L = 22 мкГн, Розм = 13 x 12,5 x 6,5 мм, Точн., % = 20, Ic = 6,9 А, Rdc, мОм = 31, Тексп, °C = -55...+155, Екранування = Так, Тип осердя = Композитне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 13.46x12.9x5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 500
SPM12565VT-220M-D SPM12565VT-220M-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Metal 6.9A 0.0341Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
SPM12565VT-220M-D SPM12565VT-220M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_spm12565vt-d_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 6.9A 31 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 31mOhm
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 1256
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 6.9 A