SPM12565XT-1R0M
SPM12565XT-1R0M TDK Corporation
inductor_commercial_power_spm12565xt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 22A 2.28 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.512" L x 0.496" W (13.00mm x 12.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.28mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 42A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 22 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 22A 2.28 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.512" L x 0.496" W (13.00mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.28mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 42A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 22 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM12565XT-1R0M SPM12565XT-1R0M Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm12565xt_en.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH,20%,12565 Metal, Pwr Inductor
на замовлення 373 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SPM12565XT-1R0M SPM12565XT-1R0M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_spm12565xt_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 22A 2.28 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 22 A