Продукція > TDK > SPM12565XT-2R8M150
SPM12565XT-2R8M150
SPM12565XT-2R8M150 TDK
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 2.8uH,20%,12565 Metal, Pwr Inductor
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM12565XT-2R8M150 SPM12565XT-2R8M150 Виробник : TDK Corporation Description: FIXED IND 2.8UH 15A 5.2MOHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)