Продукція > TDK CORPORATION > SPM3010T-4R7M-LR
SPM3010T-4R7M-LR
SPM3010T-4R7M-LR TDK Corporation
inductor_commercial_power_spm3010-lr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 374.6 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 374.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 1865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 374.6 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 374.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM3010T-4R7M-LR SPM3010T-4R7M-LR Виробник : TDK inductor_commercial_power_spm3010-lr_en.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20% 374.6mOhms Power Inductor
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SPM3010T-4R7M-LR SPM3010T-4R7M-LR Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_spm3010-lr_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 374.6 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A