Продукція > TDK CORPORATION > SPM3012T-1R0M-CA02
SPM3012T-1R0M-CA02
SPM3012T-1R0M-CA02 TDK Corporation
SPM3012-CA02_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 3.4A 0.0594OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 59.4mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 3.4A 0.0594OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 59.4mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.