SPM3012T-1R0M
SPM3012T-1R0M TDK Corporation
inductor_commercial_power_spm3012_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2.8A 65 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.8A 65 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM3012T-1R0M SPM3012T-1R0M Виробник : TDK spm3012t-1r0m.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 2.8A 0.0627Ohm DCR T/R
на замовлення 606 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 257
на замовлення 606 шт:
Мінімальне замовлення: 163
SPM3012T-1R0M SPM3012T-1R0M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_spm3012_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 1UH 2.8A 65 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A