Продукція > TDK CORPORATION > SPM3012T-1R5M-CA
SPM3012T-1R5M-CA
SPM3012T-1R5M-CA TDK Corporation
SPM3012-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 2.5A 90 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 1967 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.5A 90 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM3012T-1R5M-CA SPM3012T-1R5M-CA Виробник : TDK SPM3012-CA%20data%20sheet(12a)-1207163.pdf Fixed Inductors 1.5uH 4.7A 90mOhms Power Circuits
SPM3012T-1R5M-CA SPM3012T-1R5M-CA Виробник : TDK Corporation SPM3012-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.5A 90 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A