Продукція > TDK > SPM3012T-1R5M
SPM3012T-1R5M
SPM3012T-1R5M TDK
nductor_commercial_power_spm3012_en-838409.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH 4.7A 77mohms 20%
на замовлення 3203 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.5A 90 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Інші пропозиції SPM3012T-1R5M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM3012T-1R5M SPM3012T-1R5M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_spm3012_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 1.5UH 2.5A 90 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A