SPP-500-LLPL-BULK Fairview Microwave Inc.
SPP-500-LLPL-BULK.pdf
Виробник: Fairview Microwave Inc.
SPP-500-LLPL-BULK
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: CBL COAX BLUE FEP JACKET 1=1', Packaging: Bag, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: Solid, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm), Jacket Color: Blue, Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: Solid
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm)
Jacket Color: Blue
Impedance: 50 Ohms