Продукція > L-COM > SPP-500-LLPL-LC
SPP-500-LLPL-LC L-Com
ds_SPP-500-LLPL-LC.pdf
Виробник: L-Com
SPP-500-LLPL-LC
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE COAXIAL SPP-500, Packaging: Bulk, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: Solid, Cable Group: SPP-500, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm), Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: SPP-500
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm)
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms