SPP-500-LLPL Fairview Microwave Inc.
spp-datasheet.pdf
Виробник: Fairview Microwave Inc.
Low LossCorrugatedCoaxCable Blue Fep Jacket
на замовлення 164 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE COAXIAL PLENUM, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Cable Type: Coaxial - Plenum, Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm), Jacket Color: Blue, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції SPP-500-LLPL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Cable Type: Coaxial - Plenum
Jacket (Insulation) Diameter: 0.500" (12.70mm)
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms