SPP11N60C3
SPP11N60C3 Infineon
Код товару: 28611
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Infineon
Корпус: TO-220
Uds,V: 600 V
Idd,A: 1 A
Rds(on), Ohm: 0,38 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 1460/10,6
Монтаж: THT
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SPP11N60C3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPP11N60C3 SPP11N60C3 Виробник : Infineon Technologies Infineon-SPP_I_A11N60C3-DS-v03_03-EN.pdf MOSFETs N-Ch 600V 11A TO220-3 CoolMOS C3