SPP11N60CFDXKSA1
SPP11N60CFDXKSA1 ROCHESTER ELECTRONICS
Infineon-SPP11N60CFD-DS-v02_07-en.pdf?fileId=db3a304412b407950112b42bfcec4645
Виробник: ROCHESTER ELECTRONICS
Description: ROCHESTER ELECTRONICS - SPP11N60CFDXKSA1 - SPP11N60 - LOW POWERLEGACY
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 553 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 153
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 650V 11A TO220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 11A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 440mOhm @ 7A, 10V, Power Dissipation (Max): 125W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 500µA, Supplier Device Package: PG-TO220-3-1, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 64 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1200 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPP11N60CFDXKSA1 SPP11N60CFDXKSA1 Виробник : Infineon Technologies Infineon-SPP11N60CFD-DS-v02_07-en.pdf MOSFETs N-Ch 650V 11A TO220-3
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 500 шт:
SPP11N60CFDXKSA1 SPP11N60CFDXKSA1 Виробник : Infineon Technologies spp11n60cfd_rev.2.7.pdf Trans MOSFET N-CH 650V 11A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
товару немає в наявності
SPP11N60CFDXKSA1 SPP11N60CFDXKSA1 Виробник : Infineon Technologies SPP11N60CFD_Rev.2.4.pdf?folderId=db3a304412b407950112b408e8c90004&fileId=db3a304412b407950112b42bfcec4645 Description: MOSFET N-CH 650V 11A TO220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 11A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 440mOhm @ 7A, 10V
Power Dissipation (Max): 125W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 500µA
Supplier Device Package: PG-TO220-3-1
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 64 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1200 pF @ 25 V