SPP15N60C3 INFINEON
INFN-S-A0004583382-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: INFINEON
на замовлення 25000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 600V 15A TO220-3-1, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 15A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 280mOhm @ 9.4A, 10V, Power Dissipation (Max): 156W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 3.9V @ 675µA, Supplier Device Package: PG-TO220-3-1, Part Status: Active, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 600 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 63 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1660 pF @ 25 V.
Інші пропозиції SPP15N60C3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPP15N60C3
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
SPP15N60C3 Виробник : Infineon INFN-S-A0004583382-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw MOSFET N-CH 650V 15A TO220-3 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
SPP15N60C3 SPP15N60C3 Виробник : Infineon Technologies INFN-S-A0004583382-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: MOSFET N-CH 600V 15A TO220-3-1
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 15A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 280mOhm @ 9.4A, 10V
Power Dissipation (Max): 156W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3.9V @ 675µA
Supplier Device Package: PG-TO220-3-1
Part Status: Active
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 600 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 63 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1660 pF @ 25 V
SPP15N60C3 SPP15N60C3 Виробник : Infineon Technologies Infineon_SPP_I_A15N60C3_DS_v03_03_EN-3167159.pdf MOSFETs N-Ch 600V 15A TO220-3 CoolMOS C3