SPP35N10
SPP35N10 Infineon Technologies
SPI%2CSPP35N10.pdf
Виробник: Infineon Technologies
Description: MOSFET N-CH 100V 35A TO220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 35A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 44mOhm @ 26.4A, 10V
Power Dissipation (Max): 150W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 83µA
Supplier Device Package: PG-TO220-3-1
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 65 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1570 pF @ 25 V
на замовлення 30405 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 278
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 100V 35A TO220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 35A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 44mOhm @ 26.4A, 10V, Power Dissipation (Max): 150W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 83µA, Supplier Device Package: PG-TO220-3-1, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 65 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1570 pF @ 25 V.
Інші пропозиції SPP35N10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPP35N10 Виробник : INFINEON SPI%2CSPP35N10.pdf 09+
SPP35N10 SPP35N10 Виробник : Infineon Technologies SPI%2CSPP35N10.pdf Description: MOSFET N-CH 100V 35A TO220-3
Mounting Type: Through Hole
FET Type: N-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 83µA
Part Status: Obsolete
Vgs (Max): ±20V
товару немає в наявності
SPP35N10 SPP35N10 Виробник : Infineon Technologies SPP_I35N10-337900.pdf MOSFET N-Ch 100V 35A TO220-3