Продукція > CODACA > SPQ105-181M
SPQ105-181M
SPQ105-181M CODACA
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 406mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 105
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 1.16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 406mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: 105, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 1.16 A.
Інші пропозиції SPQ105-181M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPQ105-181M SPQ105-181M Виробник : CODACA Description: SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 105
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 1.16 A