SPR01M-12
SPR01-spec.pdf
Код товару: 116863
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPR01M-12 SPR01M-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. 1050397222943713spr01-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
SPR01M-12 SPR01-spec.pdf
SPR01M-12 SPR01M-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPR01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 60%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
SPR01M-12 SPR01M-12 Виробник : MEAN WELL SPR01_SPEC-1388865.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 12V/0-84mA W/EMI FILTER