SPR01M-15
SPR01M-15 Mean-Well USA, Inc.
1050397222943713spr01-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 4-Pin SIP
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 62%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції SPR01M-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPR01M-15 SPR01-spec.pdf
на замовлення 10000 шт:
SPR01M-15 SPR01M-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPR01-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 62%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
SPR01M-15 SPR01M-15 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0000302342_1-2552022.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 15V/0-67mA W/EMI FILTER