Продукція > CODACA > SPRH1210-102M
SPRH1210-102M
SPRH1210-102M CODACA
SPRH1210.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 1000UH 830MA 1.126OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Drum Core, High Current, Low DCR
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.126Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 1000 µH
Current Rating (Amps): 830 mA
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1000UH 830MA 1.126OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Drum Core, High Current, Low DCR, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.126Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 1000 µH, Current Rating (Amps): 830 mA.
Інші пропозиції SPRH1210-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRH1210-102M SPRH1210-102M Виробник : CODACA SPRH1210.pdf Description: FIXED IND 1000UH 830MA 1.126OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 1000 µH
Current Rating (Amps): 830 mA