Продукція > CODACA > SPRH1210-150M
SPRH1210-150M
SPRH1210-150M CODACA
SPRH1210.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 15UH 5.75A 23.8 MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.75 A
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 5.75A 23.8 MOHM, Tolerance: ±20%, Features: Drum Core, High Current, Low DCR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5.75 A.
Інші пропозиції SPRH1210-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRH1210-150M SPRH1210-150M Виробник : CODACA SPRH1210.pdf Description: FIXED IND 15UH 5.75A 23.8 MOHM
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.75 A