Продукція > CODACA > SPRH1210-471M
SPRH1210-471M
SPRH1210-471M CODACA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Drum Core, High Current, Low DCR
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 570mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.55A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 1.17 A
на замовлення 239 шт:
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Drum Core, High Current, Low DCR, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 570mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.55A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 1.17 A.
Інші пропозиції SPRH1210-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRH1210-471M SPRH1210-471M Виробник : CODACA SPRH1210.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 1.17 A