Продукція > CODACA > SPRH125-4R7N
SPRH125-4R7N
SPRH125-4R7N CODACA
SPRH125.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Features: Drum Core, Power Inductor
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 10.34A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.57 A
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Features: Drum Core, Power Inductor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 10.34A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 6.57 A.
Інші пропозиції SPRH125-4R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRH125-4R7N SPRH125-4R7N Виробник : CODACA SPRH125.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6.57 A