Продукція > CODACA > SPRH127-150M
SPRH127-150M
SPRH127-150M CODACA
SPRH127.pdf
Виробник: CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Features: Drum Core, High Current, Low DCR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 34.4mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A
на замовлення 274 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Features: Drum Core, High Current, Low DCR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 34.4mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 5.1 A.
Інші пропозиції SPRH127-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRH127-150M SPRH127-150M Виробник : CODACA SPRH127.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A