Продукція > CODACA > SPRH127-1R4N
SPRH127-1R4N
SPRH127-1R4N CODACA
Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.64mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 26.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Inductance: 1.4 µH
Current Rating (Amps): 11 A
на замовлення 300 шт:
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Features: Drum Core, High Current, Low DCR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.64mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 26.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm), Inductance: 1.4 µH, Current Rating (Amps): 11 A.
Інші пропозиції SPRH127-1R4N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRH127-1R4N SPRH127-1R4N Виробник : CODACA SPRH127.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 1.4 µH
Current Rating (Amps): 11 A