SPRH74-100M
SPRH74-100M COD
SPRH74.pdf
Код товару: 99263
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: COD
Номінал: 10 µH
Точність: ±20%
Характеристики: Idc=1.84A, R=0.05Ohm
Тип: SPRH74
Габарити: 7,3x7,3x4,5мм
Робочий струм, А: 1.84A
у наявності 4 шт:
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Ціна
SPRH74-100M SPRH74-100M Виробник : CODACA SPRH74.pdf Description: SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Cut Tape (CT)
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
З цим товаром купують
15 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-15KR-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 15 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 200
22pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N220J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 22 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
221 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 30
10 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-10KR) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 100
470 Ohm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-470R-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Номінал: 470 Ohm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
Мінімальне замовлення: 200
47 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-47KR-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 47 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V