Продукція > CODACA > SPRH74-102M
SPRH74-102M
SPRH74-102M CODACA
SPRH74.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIXED IND 1000UH 0.33A 3.988 OHM
Tolerance: ±20%
Features: Drum Core, Power Inductor
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.988Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 270mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 1000 µH
Current Rating (Amps): 0.33 A
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1000UH 0.33A 3.988 OHM, Tolerance: ±20%, Features: Drum Core, Power Inductor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.988Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 270mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 1000 µH, Current Rating (Amps): 0.33 A.
Інші пропозиції SPRH74-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRH74-102M SPRH74-102M Виробник : CODACA SPRH74.pdf Description: FIXED IND 1000UH 0.33A 3.988 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1000 µH
Current Rating (Amps): 0.33 A