SPRN01M-12 MEAN WELL
SPRN01%2CDPRN01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 1W, Uin: 11.4...13.2V, 12VDC, Iout: 0...84mA, SIP6, -40...+90 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.008 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SPRN01M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRN01M-12 Виробник : MEAN WELL SPRN01%2CDPRN01-spec.pdf DC/DC, 1W, Uin: 11.4...13.2V, 12VDC, Iout: 0...84mA, SIP6, -40...+90 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SPRN01M-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPRN01,DPRN01-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.008 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
SPRN01M-12 SPRN01M-12 Виробник : MEAN WELL SPRN01,DPRN01-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 12Vin 12Vout 0-84mA SIP Reg Iso