SPU01L-15
SPU01L-15 MEAN WELL USA Inc.
SPU01%2CDUP01_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SPU01L-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPU01L-15 SPU01L-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. spu01dpu01-spec.pdf Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 4-Pin SIP Module Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SPU01L-15 SPU01L-15 Виробник : MEAN WELL SPU01%2CDUP01_Series_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 4.5-5.5Vin 15Vout 67mA SIP6 Unreg Iso