SPU01M-12
SPU01M-12 MEAN WELL USA Inc.
SPU01%2CDUP01_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 2008 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPU01M-12 SPU01M-12 Виробник : MEAN WELL SPU01%2CDUP01_Series_Ds.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10.8-13.2Vin 12Vout 84mA SIP6 Unreg Iso
на замовлення 656 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
SPU01M-12 Виробник : MEAN WELL SPU01%2CDUP01_Series_Ds.pdf DC/DC Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт