Продукція > SPU > SPU02N-15
SPU02N-15
SPU02-spec.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SPU02N-15
Description: DC DC CONVERTER 15V 2W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Approval Agency: CE, FCC, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 133mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції SPU02N-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPU02N-15 SPU02N-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPU02-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 2W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Approval Agency: CE, FCC
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 133mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
SPU02N-15 SPU02N-15 Виробник : MEAN WELL SPU02_spec-2402346.pdf Isolated DC/DC Converters 2W 24VIN 15VOUT