SPU03L-12
SPU03-spec.pdf
Код товару: 207420
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Ціна
SPU03L-12 SPU03L-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPU03-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
Packaging: Bulk
Features: OCP, SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.30" W x 0.40" H (19.6mm x 7.5mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 312 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
SPU03L-12 SPU03L-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. spu03-spec.pdf Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 4-Pin Tube
на замовлення 97 шт:
Мінімальне замовлення: 20
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Силіконовий провід 14AWG (2.0mm²-400/0.08TS) червоний
14 Додати до обраних Обраний товар
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
Група: Провід монтажний
Розріз, мм.кв: 2 mm²
К-сть жил: багатожильний
Матеріал жил: лужена мідь
Ізоляція (матеріал): силікон
Колір: червоний
Опис: Провід багатожильний, матеріал оболонки: силікон, стійкий до більшості хімічних сполук. Номінальна напруга: U₀/U:300/500В, зовнішній діаметр:~3,5мм, робоча температура: -50...200°C.
у наявності: 10 м
10 м - РАДІОМАГ-Львів
43 м - очікується
Термозапобіжник 150°C 250V/10А (L-KLS5-KSD301-A-150BF1-C), що самовідновлюється
kls5-ksd301.pdf
Виробник: KLS
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Термозапобіжники
Опис: Термозапобіжник що самовідновлюється з жорсткими пластинчастими виводами, tспрацьовування = 150 ±5°C, 10A, 250V, нормально замкнуті контакти
Струм: 10 А
Напруга: 250 V
Температура: 150°C
Розмір: d = 16,1x12,4x (33,1 з виводами) mm
Допуск, %: ±5°C
Тип: Відновлюється
у наявності: 12 шт
3 шт - склад
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується: 300 шт
Мінімальне замовлення: 2
Гніздо живлення 2,5 * 5,5 на кабель (KLS1-DCP-03-2.5A)
22 Додати до обраних Обраний товар
kls1-dcp-03.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо на кабель пряме 2,5x5,5мм, 30VDC 1A, 5000 Циклів
Габарити: 2,5x5,5x29,5 mm
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 2
Серія роз’єма: DC Роз'єми
Монтаж: на провід
Розмір контакту: 5,5 / 2,5 mm
206 шт - склад
98 шт - РАДІОМАГ-Київ
583 шт - РАДІОМАГ-Львів
50 шт - РАДІОМАГ-Харків
269 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
CC-210 Затискач; для гучномовців; stereo; на панель; Шир:64мм
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Аудіо
Гніздо або штекер: Затискач
Опис: Затискач для гучномовців стерео на панель; ширина: 64мм
Тип: Гніздо із затисками
Монтаж: на панель
Вид роз’ємів: мама
у наявності: 122 шт
104 шт - склад
12 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Львів
G1502 (Gainta, корпус пластиковий з алюмінієвою передньою панеллю, 228х216х76/50мм)
G1502.pdf
Виробник: Gainta
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик + алюміній
Колір: алюмінієвий
Довжина, мм: 216,0 mm
Ширина, мм: 228,0 mm
Висота, мм: 76,0 mm
Загальні габарити: 216,0x228,0x76,0 mm