SPU03L-15
SPU03L-15 MEAN WELL USA Inc.
SPU03-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.30" W x 0.40" H (19.6mm x 7.5mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 3W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.30" W x 0.40" H (19.6mm x 7.5mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції SPU03L-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPU03L-15 SPU03L-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. spu03-spec.pdf Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.2A 3W 4-Pin Tube