SPUN02M-12
SPUN02M-12 MEAN WELL
SPUN02,DPUN02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 12Vin 12Vout 0-167mA 2W SIP Unreg Iso
на замовлення 263 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 167mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції SPUN02M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 167mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV