SPUN02N-12
SPUN02N-12 MEAN WELL USA Inc.
SPUN02,DPUN02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 167mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 167mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPUN02N-12 SPUN02N-12 Виробник : MEAN WELL SPUN02,DPUN02-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 24Vin 12Vout 0-167mA 2W SIP Unreg Iso
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SPUN02N-12 Виробник : MEAN WELL SPUN02,DPUN02-spec.pdf Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 21.6V - 26.4V Input Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
SPUN02N-12 Виробник : MEAN WELL SPUN02,DPUN02-spec.pdf Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 21.6V - 26.4V Input Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт