SPV-1500-24
SPV-1500-24 MEAN WELL
SPV-1500-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Импульсные источники питания 1512W 24V 63A W/PFC Function 278*127*83,5 (мм) Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1512W, Power (Watts): 1512W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 10.94" L x 5.00" W x 3.29" H (278.0mm x 127.0mm x 83.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 63 A.
Інші пропозиції SPV-1500-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPV-1500-24 SPV-1500-24 Виробник : MEAN WELL SPV-1500-spec.pdf Импульсные источники питания 1512W 24V 63A W/PFC Function 278*127*83,5 (мм) Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
SPV-1500-24 SPV-1500-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPV-1500-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 1512W
Power (Watts): 1512W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 10.94" L x 5.00" W x 3.29" H (278.0mm x 127.0mm x 83.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 63 A
SPV-1500-24 SPV-1500-24 Виробник : MEAN WELL SPV-1500-spec.pdf Switching Power Supplies 1512W 24V 63A W/PFC Function