SPV-300-24
SPV-300-24 MEAN WELL USA Inc.
SPV-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 12.5 A
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - SPV-300-24 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 300 W, 24 V, 12.5 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 88V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Produktpalette: SPV-300 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 12.5A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 300W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPV-300-24 SPV-300-24 Виробник : MEAN WELL SPV-300-spec.pdf Description: MEAN WELL - SPV-300-24 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 300 W, 24 V, 12.5 A
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 88V AC bis 264V AC
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: SPV-300 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 12.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 300W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
SPV-300-24 SPV-300-24 Виробник : MEAN WELL SPV-300-spec.pdf Switching Power Supplies 300W 24V 12.5A W/PFC Function
на замовлення 71 шт:
SPV-300-24 SPV-300-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. spv-300-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 12.5A 300W 9-Pin
на замовлення 65 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SPV-300-24 SPV-300-24 Виробник : MEAN WELL SPV-300-SPEC.pdf AC/DC, 300W, Вход: 88-264VAC/124-370VDC, Выход: 24V/12.5А, размеры 215x115x50 мм, -20...+65 С, с корректором коэффициента мощности Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SPV-300-24 SPV-300-24 Виробник : MEAN WELL SPV-300-SPEC.pdf AC/DC, 300W, Вход: 88-264VAC/124-370VDC, Выход: 24V/12.5А, размеры 215x115x50 мм, -20...+65 С, с корректором коэффициента мощности Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт