SPW11N80C3
SPW11N80C3 Infineon Technologies
Infineon_SPW11N80C3_DS_v02_91_en.pdf
Виробник: Infineon Technologies
MOSFETs N-Ch 800V 11A TO247-3 CoolMOS C3
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 800V; 7.1A; 156W; PG-TO247-3, Type of transistor: N-MOSFET, Technology: CoolMOS™, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 800V, Drain current: 7.1A, Power dissipation: 156W, Case: PG-TO247-3, Gate-source voltage: ±20V, On-state resistance: 0.45Ω, Mounting: THT, Kind of package: tube, Kind of channel: enhancement.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 800V; 7.1A; 156W; PG-TO247-3
Type of transistor: N-MOSFET
Technology: CoolMOS™
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 800V
Drain current: 7.1A
Power dissipation: 156W
Case: PG-TO247-3
Gate-source voltage: ±20V
On-state resistance: 0.45Ω