SPWH14832
SPWH14832 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: WHIP - STANDARD - 1/4 WAVE, 782
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 782MHz ~ 882MHz
Termination: MD
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.000" (76.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 832MHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WHIP - STANDARD - 1/4 WAVE, 782, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 782MHz ~ 882MHz, Termination: MD, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.000" (76.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 832MHz, Part Status: Active.
Інші пропозиції SPWH14832
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPWH14832 Виробник : Pulse Electronics ASB14%20PORTABLE%20SPOTS.pdf Antennas Whip - Standard - 1/4 Wave, 782 - 882 MHz, M7x1.0, 3