SPWH24420 Pulse Electronics
SPWH24420
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT SPOTS WHIP 1-4 WAVE ANTENN
Packaging: Bag
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 395MHz ~ 445MHz
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.000" (152.40mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 420MHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT SPOTS WHIP 1-4 WAVE ANTENN, Packaging: Bag, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 395MHz ~ 445MHz, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.000" (152.40mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 420MHz, Part Status: Active.